آیا شما از یافتن یک گیاه گیاه خالص برای ترک سیگار خوشحال نخواهید شد؟

اسانس میرتل در سطح درمانی یک روغن ملایم و ملایم است که برای شفاف سازی ذهن و شفاف سازی بدن انتخاب فوق العاده ای است. رایحه ای شفاف و علفی تا حدودی شبیه اکالیپتوس دارد و بوی آن می تواند بسیار تسکین دهنده باشد. این تحقیق برای عادی سازی عدم تعادل تیروئید و تخمدان و همچنین سودمندی سیستم تنفسی مورد تحقیق قرار گرفته است. روغن ضروری درجه مرطوب دارای خواص ضد موتوری ، ضد اسپاسم ، تحریک کننده و ضد احتقان است.

افرادی که مدیتیشن می کنند اغلب از روغن ضروری گیاه گل خراطین برای کیفیت آرامش بخش و بالا بردن آن استفاده می کنند. غالباً گفته شده است كه استفاده از روغن قاچاق می تواند برای افرادی كه به دنبال غلبه بر رفتارهای خود تخریبی هستند ، به ویژه برای افرادی كه به ترك سیگار نیاز به كمك دارند ، مفید باشد.

منشا گیاهی: تونس ، مراکش

روش استخراج: بخار از برگ تقطیر می شود

موارد استفاده مدرن: برخی از اسرار قدرتمند خود ترمیمی و کاربردهای عمومی:

· گل مینا به عنوان یک گیاه درمانی ناب برای از بین بردن اعتیاد و رفتار اعتیاد آور شناخته شده است و کاملاً از نظر احساسی پاک می کند.

· هنگامی که منتشر می شود ، برای رفع استرس ، آرامش ترس و کاهش تنش عصبی مفید است. معروف است که گل مارتل در بعضی از افراد باعث افزایش سرخوشی می شود.

· برای پاکسازی قسمت های بیرونی بدن بسیار مناسب است ، زیرا روغن قاچاق ضروری در درجه درمانی یک درمان محبوب برای آکنه و پوست چرب است.

· از نظر خاصیت قابض مفید است و همچنین می تواند برای کسانی که موهای چربی دارند در شامپو مفید باشد.

· تصور می شود که گل مrtرس کمک مفیدی برای پسوریازیس ، التهاب یا تحریک پوستی است اما باید در رقیق شده استفاده شود. 1-3 قطره در 1/2 اونس روغن گیاهی با کیفیت ، زیرا باعث حساسیت پوست می شود.

· علاوه بر استفاده های موضعی ، روغن مرطوب ممکن است به عنوان یک مکمل غذایی یا معطر استفاده شود.

· باید به عنوان مکمل غذایی ، یک قطره تا چهار اونس برنج یا شیر سویا رقیق شود.

· هنگامی که به عنوان مکمل غذایی مورد استفاده قرار می گیرد ، روغن ضروری  گل آزالیا که دارای درجه درمانی است برای ایجاد تعادل در سیستم غدد به ویژه تیروئید و تخمدان مفید است.

· در مورد این بیماری تحقیق شده است و برای آسم ، عفونت های قفسه سینه ، عفونت های سینوسی و سرماخوردگی مفید است.

· به صورت معطر استفاده می شود و به خوبی با بسیاری از روغنهای ضروری دیگر مانند گل رز ، یاسمن ، اسطوخودوس ، اکالیپتوس و رایحه مرکبات ترکیب می شود.

· اگر سرماخوردگی یا ناراحتی در قفسه سینه دارید ، افزودن روغن مرطوب به مرطوب کننده تمیز می تواند هوای گرم و مرطوب را حتی بیشتر موثر کند.

· همچنین هنگامی که به اثر آرام بخش و تسکین دهنده آکنه های بدن یا در صورت داشتن عفونت قفسه سینه یا سینوس ، به نمک های حمام و روغن های اضافه شده به آب حمام اضافه می شود.

· روغن ضروری گیاه گل خراطین برای اکثر افراد غیر از نوزادان و کودکان بسیار کوچک ، بی خطر تلقی می شود.

· این می تواند باعث حساسیت پوست شود ، بنابراین باید قبل از استفاده در مناطق حساس پوست مانند صورت و گردن ، 1-3 قطره در 1/2 اونس روغن حامل گیاهی با کیفیت رقیق شود.