پنج دلیل برای انجام ندادن کاری به عنوان پیمانکار عمومی

به منظور صرفه جویی در هزینه ، مقادیر جدی تشدید ، شکاف استخوان. انجام بازسازی آنها را بدون به دست آوردن ساختمان در نظر بگیرید. آیا محصول را در نظر دارید؟ خوب ، قبل از تصمیم گیری ، امیدوارم که اطلاعاتی از این موارد را در نظر بگیرید.

او را مربی خود قرار دهید: این تعصب شخصی من است. من معتقدم که موثرترین روابط به بازسازی توازن قدرت در ساخت و ساز بستگی دارد و ساختن سازنده “برابر” بهترین مبنایی است که می توانید داشته باشید.

امروزه تعداد زیادی شرکت طراحی داخلی وجود دارد. با داشتن گزینه های بسیار ، بسیار مهم است که شما برای انجام یک تحقیق و استخدام یک پروژه صحیح مناسب خود باشید. بهترین مکان برای جستجوی شرکت های طراحی داخلی  بازسازی ساختمان اینترنت است. فقط کافی است به مرور گوگل بپردازید و به وب سایت های آنها سر بزنید. یکی این است که مانند فهرست تلفن با فهرست محلی خود مرور کنید.

استراتژی ها. مهارت اساسی دیگر که مطمئناً می تواند در کالج طراحی تمرین کند ، بهترین راه برای آماده سازی استراتژیک تمام پروژه ها و کار است. کار با هم در چندین پروژه مختلف ، اغلب با محدودیت های زمانی طلبکارانه ، کاملاً معمول است. یک طراح قوی برنامه و تاریخ نصب خود را با دقت برنامه ریزی می کند تا بتواند رضایت مشتری خود را با کارهایی که به خوبی انجام شده است ، جلب کند.

من شخصاً هرگز کم هزینه ترین پیمانکار را استخدام نکرده ام. من به عنوان یک پیمانکار ساختمان ، سازنده خانه ، صاحب خانه و هر کس دیگری که درگیر تعمیر و تعمیر خانه ها است ، یک چیز را به شما تضمین می کنم ، شما به راحتی می توانید شخصی را با قیمت ارزان تر تهیه کنید.

شما ممکن است بهترین ، قابل اشتعال ترین وبلاگ طراحی را داشته باشید ، اما اگر نام وبلاگ سخت باشد ، یا حتی بدتر از آن ، به یادآوری مشکل ، لیست ایمیل شما از بین می رود. نام شما باید گیرا باشد اما اشاره به اینكه چه سایتی در نظر گرفته شده است. ساده باش آن را سرگرم کننده نگه دارید. کمک کنید تا بچسبد!

گرچه اکثر افراد در طراحی داخلی مسکونی یا تجاری تخصص دارند. در بسیاری از این موارد ، مزایایی پیدا خواهید کرد ، همراه با مسکونی ، با توجه به مشتری و روش زندگی او در شما جا خوش کرده است. شما ممکن است بخواهید یک فضای داخلی طراحی کنید که چگونه سایت شما را می خواهد. این ممکن است با روش زندگی مشتری شما متناسب نباشد.